Máme jen jedny nohy na celý život, a proto právě pro vás vyrábíme českou zdravotní obuv s maximální péčí a pozorností. Ručně šité zdravotní boty z Valašska, to jsou zdravé nohy a ty vedou ke zdraví celého těla!

                                                                                                  

Naše obuv vám přináší jedinečný komfort a užitné vlastnosti díky právě ručnímu obšívání obuvi, která se dokonale přizpůsobí vašim nohám. Tím, že máme každý odlišné nohy, a navíc už i levá od pravé se tvarově i proporčně významně liší, což jsme zjistili provedenými studiemi a měřením nohou.

Pro výrobu takových bot, volíme ty nejkvalitnější usňové materiály, dobře padnoucí střih a lehké, pružné a komfortní podešve, které jsou vhodné pro ruční obšívání. Do těchto podešví ručně vkládáme různé druhy amortizérů, podpory nožních kleneb nebo vyměkčení pro patní ostruhy. Potom vše překryjeme usňovou stélkou a následně ručně obšíváme. Naše boty obšívají lidé i z domu a podporujeme tak zaměstnanost v našem příhraničním regionu Valašských Klobouky.

Jsme hrdí, že naše obuv vzniká pouze v našem kraji a máme tak její kvalitu plně pod kontrolou, což dokazuje i hodnocení zařazené v programu Česká kvalita "Komfortní obuv".

Komfortní obuv ORTO plus pro zdravé nohy

 

Při výrobě zdravotní obuvi věnujeme důraz i na správnou anatomii a široký tvar obuvi v přední části, abychom zabránili poškození kleneb nabo deformacím prstů nohou.

Potíže, které signalizují poruchy v oblasti nohou, se pak dále mohou projevovat bolestmi celých dolních končetin, ale i bolestmi páteře, hlavy i celkovou únavou. Často ani nevíme tu pravou příčinu a opakovaně se pak léčíme na něco úplně jiného. Proto je péče o nohy prvním krokem ke zdraví! Málo který doktor, dokáže v dnešní době chytit vaše nohy do rukou a pozorně je prohlédnout.

 

Firma ORTO plus spolupracuje s řadou výzkumných pracovišť a odborných institucí, mezi které patří například odborný server "Obuv-kůže", který nabízí aktuální dění ve světě obuvi a módních trendů. Do naší obuvi se snažíme zahrnout poznatky z naší tradice ale i z nejnovějších studii, na kterých se podílíme.
Spolupracujeme také s Českou obuvnickou a kožedělnou asociací, Podiatrickou asociací, Univerzitou Tomáše bati ve Zlíně a dalšími obuvnickými světovými organizacemi CEC v Belgii, INESCOP ve Španělsku, ARS v Itálii, ISC v Německu, KLAVENESS v Portugalsku, IRCUO ve Slovinsku a CTCP v Portugalsku. Dále se aktivně účastníme obuvnického vzdělávacího programu.

Co našim zákazníkům nabízíme?

Obuv ORTO plus má charakter především profylaktické a komfortní obuvi se zvýšeným zdravotním účinkem. Naše ručně šité boty zabraňují vzniku vad a deformitám nohou. Již Poškozeným nohám znatelně uleví a poskytnou úlevu při chůzi nebo stání.

Obuv ORTO se inspiruje přírodou

RUČNĚ ŠITÉ BOTY ZE ZLÍNSKA

  • Ručně šitá obuv,

    

  • Kvalitní celousňová obuv,

   

  • Ve více šířkách, F, G, H i K,

    

  • Český výrobce s tradicí a zkušenostmi přes 25 let,

    

  • Komfortní a lehké PUR podešve,

    

  • Speciální tvarovaná stélka proti pocení, pálení a mykózám,

   

  • Vybrané modely s vyjímatelnou stélkou,

    

  • Podešev se stélkou dobře tlumí nášlapné síly po celý den díky patnímu amortizéru,

   

  • Prostorné podešve pro zdravé prsty nohou,

    

  • Svršek se dokonale přizpůsobí vašemu chodidlu,

    

  • Snížení svalového napětí a únavy,

    

  • Obuv má potřebnou anatomii pro zdravou chůzi,

    

  • U všech modelů jsou podpory nožních kleneb.

   

  • Certifikace komfortní obuv v programu česká kvalita

    

  • Splňuje ortopedicko-hygienické požadavky zdravotní nezávadnosti.

     

   Top design, který si Vás získá

 Cílová skupina

Tato pohodlná, komfortní, zdravotně nezávadná obuv je v dámském a pánském provedení určena téměř pro celou populaci, včetně těhotných žen. Je osvědčená především jako letní vycházková, volnočasová obuv a jako obuv v čistých provozech např. v kancelářích, bankách, úřadech, školách a domácnostech jako obuv přezouvací, po celý rok.

Vážení zákazníci, přejeme Vám příjemnou a pohodlnou chůzi v naší obuvi.
Obuv ORTO
plus - první krok k Vašemu zdraví.

Obuv pro chvíle pohody

 

Zdravé nohy jsou klíčem
ke zdraví celého těla

 x