Jsme rodinná firma, která je již třetí generací baťovských obuvníků ve zlínsnkém kraji. Naše boty vyrábíme ve Valašských Kloboukách, kde máme tým odborníků, kteří zvládají poctivé obuvnické řemeslo s důrazem na vaši spokojenost.

Jako jediní výrobci unikátně vyrábíme ručně obuv, se zvýšeným zdravotním účinkem. Tato výjimečná technologie výroby Vám poskytuje individuální přizpůsobení obuvi na Vaše nohy.

Naše obuv si vás získá svou kvalitou zpracování, příznivou cenou, použitými prvotřídními materiály, jedinečnou konstrukcí, komfortními stélkami a integrovanou komplexní anatomii pro zdravou chůzi. Navíc vyrábíme obuv i ve více šířkách! Pro pány nabídneme nadměrnou obuv s prvotřídním designem.

Dlouhodobě spolupracujeme s Českou obuvnickou a kožedělnou asociací, Univerzitou Tomáše bati ve Zlíně a dalšími obuvnickými světovými organizacemi v Německu, Portugalsku, Španělsku, Itálii, Slovinskem, Polskem a Řeckem. Máme společně jediný cíl, dosáhnout maximální ochrany a poskytnutí komfortu vašim nohou.

Dobrovolně certifikujeme naši obuv i v pogramu Česká kvalita "Komfortní obuv"!

Obuv respektuje biomechaniku obuté nohy a ve výrobě uplatňujeme nejnovější studie z anatomie, ortopedie, protetiky a biomechaniky chůze. Nabízená kolekce je pod dohledem uznávaných lékařů, konstruktérů a módních návrhářů. Jsme členy České obuvnické a kožedělné asociace i České podiatrické společnosti. Aktivně spolupracujeme na obuvnických mezinárodních projektech, zaměřených na problematiku a význam obouvání.

Naše ucelená nabídka je rozdělena do jednotlivých řad:

 ORTO plus - nabízí letní dámskou i pánskou obuv, vybrané modely s vyjimatelnými stélkami
ORTO Dynamic - pánská celoroční i nadměrná obuv s vyjimatelnými stélkami !
ORTO Soft - dámská celoroční komfortní obuv ve více šířkách !
ORTO Nature - dámská celoroční obuv v luxusním provedení ve více šířkách !
ORTO Barefoot - minimalistická obuv pro bosé obouvání
ORTO Care - zastupuje přípravky k údržbě obuvi

 Kompletní katalogy těchto řad jsou určeny pouze našim obchodním partnerům.

 Výsledkem je pohodlná, zdravotně nezávadná obuv v komfortním provedení.

 

 

 

 

 

Zdravé nohy jsou klíčem
ke zdraví celého těla

 x