Zdravotní pánské nazouváky 2790/I.- 40V

Zdravotní obuv v imitaci koňské kůže. Podšívky i stélka obuvi jsou vyrobeny z usně. Pánská pohodlná zdravotní obuv ORTO plus s ortopedickou koženou stélkou a pohodlnou PUR podešví.
lze amortizér patní ostruhy  
kožené nazouvákykožené nazouváky
kožené nazouváky
kožené pánské nazouváky s uzavřenou špicí
kvatitní PUR podešev
amortizér paty
ručně šitá obuv
česká kvalita
podpora kleneb

1660 Kč
Velikost
Podpora podélné klenby
Podpora příčné klenby - srdíčko
Amortizér palcového kloubu
skladem do 7 dnů

Pánská obuv otevřeného střihu s uzavřenou špicí v hnědé barvě. Svršek obuvi je omyvatelný z imitace reptýlie koňské usně, podšívky i stélka obuvi jsou usňové. Pohodlná PUR podešev s výškou v patě 20 mm.

Speciální PUR podešev je konstruována tak aby odpovídala anatomii nohy, nezpůsobuje tak deformity prstců (Hallux valgus - vbočený palec) a výborně tlumí rázy vznikající při chůzi.

Páskem přes nárt lze regulovat obvodovou šířku nártu.

Pásek lze po rozepnutí vyjmout s poutka nártu a otočit do patní části. Pak lze použít jako patní pásek, který fixuje patu.

UPOZORNĚNÍ: při volbě velikostního čísla nutno volit u tohoto modelu o 1 velikostní číslo větší než obvykle. (příklad: Vaše běžné číslo je 38, volíte 39)

POZOR! obuv si můžete nyní objednat ZDARMA BEZ PŘÍPLATKU z uvedené nabídky nebo v jakékoliv barvě z naší  základní vzorkovnice nebo limitované vzorkovnice, stačí dopsat č. požadované barvy nebo kombinaci do poznámky k objednávce!

Máte patní ostruhu? Při výběru velikostí zvolte příplatkový "amortizér patní ostruhy". Patu vám extra vyměkčíme, aby pro vás byla chůze v naší obuvi snesitelnější a nedocházelo k nepříjemnému dráždění patní ostruhy.

Můžete si zvolit libovolné podpory kleneb nebo amortizér pod palcovým kloubem.

Pokud Vám podpora kleneb nevyhovuje, můžeme vyrobit obuv i bez podpor!

Obuv je základně vyrobená bez amortizéru patní ostruhy, podpora podélné klenby 3mm, podpora příčné klenby-srdíčko 4mm a palcový amortizér 3mm.

Obuv s vlastní volbou barvy nebo podpor či amortizérů je zakázkovou obuví a nelze ji vrátit zpět, bez udání důvodů do 14 dnů od zakoupení. Záruka 24 měsíců samozřejmě platí.

 

 

Velikosti
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46

Barefoot

 
 x