Zdravotní dámská obuv 2053-10/01/008

Zdravotní dámská obuv ORTO plus. Komfortní obuv se zdravotní koženou stélkou, podporou klenby a pohodlnou PUR podešví. Kožené podšívky. Svršek obuvi je omyvatelný - imitace koniny. Možnost amortizéru proti patním ostruhám.
lze amortizér patní ostruhy  
dámské zdravotní nazouvákydámské zdravotní nazouváky
dámské zdravotní nazouváky
trendy nazouváky
ručně šitá obuv
pohodlné kvalitní nazouváky
obrázek možných podpor kleneb
kvalitní podešev

1380 Kč
Velikost
Amortizér patní ostruhy
Podpora podélné klenby
Podpora příčné klenby - srdíčko
Amortizér palcového kloubu
Podpora podprstová řasa
skladem do 7 dnů

DÁMSKÁ OBUV OTEVŘENÉHO PÁSKOVÉHO STŘIHU. KOŽENÉ, PODŠÍVKY I STÉLKA OBUVI, svršek obuvi je USŇOVÝ. POHODLNÁ, LEHKÁ A PROSTORNÁ PUR PODEŠEV S VÝŠKOU V PATĚ 20 MM.Jednoduchá regulace páskem přes nárt na suchý zip - velcro.

Speciální PUR podešev je konstruována tak aby odpovídala anatomii nohy, nezpůsobuje tak deformity prstců (Hallux valgus - vbočený palec) a výborně tlumí rázy vznikající při chůzi.

Svršek obsahuje pruženku pro lepší přizpůsobení na vaši nohu.

Obuv je vhodná pro obvodovou skupinu G, H - normální a širší noha.

POZOR! obuv si můžete nyní objednat ZDARMA BEZ PŘÍPLATKU z uvedené nabídky nebo v jakékoliv barvě z naší  základní vzorkovnice nebo limitované vzorkovnice, stačí dopsat č. požadované barvy nebo kombinaci do poznámky k objednávce!

Máte patní ostruhu? Při výběru velikostí zvolte příplatkový "amortizér patní ostruhy". Patu vám extra vyměkčíme, aby pro vás byla chůze v naší obuvi snesitelnější a nedocházelo k nepříjemnému dráždění patní ostruhy.

Můžete si zvolit libovolné podpory kleneb nebo amortizér pod palcovým kloubem.

Pokud Vám podpora kleneb nevyhovuje, můžeme vyrobit obuv i bez podpor!

Obuv je základně vyrobená bez amortizéru patní ostruhy, podpora podélné klenby 3mm, podpora příčné klenby-srdíčko 4mm a palcový amortizér 3mm.

Taková obuv je zakázková (vlastní barva, nebo amortizér patní ostruhy) a nelze vrátit zpět, bez udání důvodů do 14 dnů od zakoupení. Záruka 24 měsíců platí.

 

Velikosti
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

Barefoot

 
 x