Dámské kvalitní kožené boty 6087 - 050/03

Dámské pohodlné kožené boty v červené barvě. Obuv otevřeného střihu s patním páskem. Pohodlná a lehká PUR podešev s ortopedickou koženou stélkou vybavenou ortopedickým srdíčkem. Pohodlná a komfortní obuv! Možnost amortizéru proti patním ostruhám.
lze amortizér patní ostruhy  
zdravotní kožená obuvzdravotní kožená obuv
zdravotní kožená obuv
ručné šitá obuv
obrázek možných podpor kleneb

1420 Kč
Velikost
Amortizér patní ostruhy
Podpora podélné klenby
Podpora příčné klenby - srdíčko
Amortizér palcového kloubu
Podpora podprstová řasa
skladem do 7 dnů

Pohodlná a lehká obuv otevřeného střihu a zadním páskem, s koženým svrškem, podšívkami i stélkou obuvi. Příjemnou chůzi zajišťuje kvalitní a lehká PUR podešev, která má tvarovanou patní misku, která tak stabilizuje patu.

Příjemnou chůzi zajišťuje kvalitní PUR podešev opatřená ortopedickým srdíčkem.

Obuv je pro normální nohu, obvodová skupina: G.

POZOR! obuv si můžete nyní objednat ZDARMA BEZ PŘÍPLATKU z uvedené nabídky nebo v jakékoliv barvě z naší  základní vzorkovnice nebo limitované vzorkovnice, stačí dopsat č. požadované barvy nebo kombinaci do poznámky k objednávce!

Máte patní ostruhu? Při výběru velikostí zvolte příplatkový "amortizér patní ostruhy". Patu vám extra vyměkčíme, aby pro vás byla chůze v naší obuvi snesitelnější a nedocházelo k nepříjemnému dráždění patní ostruhy.

Můžete si zvolit libovolné podpory kleneb nebo amortizér pod palcovým kloubem.

Pokud Vám podpora kleneb nevyhovuje, můžeme vyrobit obuv i bez podpor!

Obuv je základně vyrobená bez amortizéru patní ostruhy, podpora podélné klenby 3mm, podpora příčné klenby-srdíčko 4mm a palcový amortizér 3mm.

Obuv s vlastní volbou barvy nebo podpor či amortizérů je zakázkovou obuví a nelze ji vrátit zpět, bez udání důvodů do 14 dnů od zakoupení. Záruka 24 měsíců samozřejmě platí.

 

Velikosti
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

Barefoot

 
 x